Novinka

Kniha Vlčí stopy - Tanja Askani

345 Kč
Skladem (doručení do 1 až 3 pracovních dnů)

Knihu Vlčí stopy - můj život s vlčí smečkou, by si měl přečíst každý, kdo propadl těmto nádherným tvorům.

Kategorie: Knihy

Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Na druhé straně byl důležitou postavou indiánských legend, kde symbolizoval sílu, soudržnost a mystické schopnosti. Kdo chce vlky poznat pravdivě a do hloubky, musí k nim přistupovat bez předsudku, s velkou dávkou empatie a trpělivostí. Mel by pečlivě pozorovat chování vlčí smečky, snažit se pochopit její způsob života i důležitost ekologických vazeb.

Vlčí stopy- můj život s vlčí smečkou - Tanja Askani

Tanja Askani to dokázala. Během své dlouholeté praxe se naučila plně porozumět těmto fascinujícím bytostem, respektovat jejich pravidla a navázat s nimi obdivuhodný vzájemný vztah. Odchovala pár desítek handicapovaných vlčích mláďat, s nimiž pak zůstává v každodenním kontaktu. Poznatky z její práce, které jsou průběžně zveřejňovány v médiích, významně korigují vžité mýty o tomto zvířeti a vzbuzují pozitivní zájem veřejnosti. Jelikož je zároveň vynikající fotografka, své publikace doplňuje unikátními momentkami ze života vlku.

Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím živote s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky.

 

 

Vlčí stopy - Tanja Askani

 

Autor: Tanja Askani

Nakladatelství: Mladá Fronta

Rok vydání: 2019

ISBN: 978-80-204-5217-7

Jazyk: Čeština

Počet stran: 272

Vazba: Pevná vazba

Rozměr: 170 x 220 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: